the-other-woman

Jedna za všechny

flag_USA The Other Woman

USA, 2014, 109 min

Režie: Nick Cassavetes
Scénář: Melissa Stack
Kamera: Robert Fraisse
Hudba: Aaron Zigman
Hrají: Cameron Diaz, Leslie Mann, Nikolaj Coster-Waldau, Kate Upton, Taylor Kinney, Nicki Minaj, Don Johnson, Alyshia Ochse, David Thornton, Chelsea Turnbo, Brooke Stacy Mills, Nancy De Mayo, Dan Bilzerian

Příběh:
Kate je šťastně vdaná za Mika a myslí si o něm, jaký je to skvělý chlap. Mike se ovšem schází ještě s Carly, která ani neví o tom, že je ženatý. Jednoho dne řekne Kate, že se musí setkat se svým klientem a že večer nebude doma. Ve skutečnosti má ovšem plánu se sejít s Carly.

Když ovšem jeho manželka Kate se chce k němu přidat na schůzku, ihned ji zruší a začne se podezřele chovat. A tak radši řekne Carly, že se o něco musí postarat v domě. Carly s ním ovšem počítala a rozhodne se ho překvapit doma. Bohužel jí ale neotevře Mike, nýbrž jeho žena a tak vyděšená uteče. Kate začne být podezřívavá a zajde za Carly do práce. Kate naléhá, aby ji Carly řekla, co je mezi ní a jejím manželem. Ta nakonec neochotně přiznává, že s ním má poměr a Carly se dostává do psychického zhroucení.

Kate si neví vůbec rady a tak se sbližuje s Carly, která jí radí, protože nechce mít nic společného s ženatým chlapem. Mike se pořád chová ke Kate velmi pěkně, a tak si myslí, že jejich vztah má pořád šanci. Jednoho večera ovšem přeslechne jeden z jeho rozhovorů. Neví s kým se bavil, ale domnívá se, že s Carly, která něco takového popírá. Aby Carly dokázala, že mluví pravdu, tak se rozhodnou Mika sledovat a zjistí, že se stýká ještě s další dívkou, které prozradí, že Mike není ten za koho se vydává. Skvělá kombinace manželky, právničky a sexy modelky právě vymýšlí plán, který Mike tvrdě pocítí.

Jedna za všechny trailer Online ke shlédnutí

 

csfd            CSFD Hodnocení : 58%

imdb    IMDB Hodnocení : 61%

klapka            Kinotiponline Hodnocení : 62%