kamarad-taky-rad

Kamarád taky rád

flag_USA Friends with Benefits

USA, 2011, 105 min

Režie: Will Gluck
Scénář: Keith Merryman, David A. Newman, Will Gluck
Kamera: Michael Grady
Hrají: Mila Kunis, Justin Timberlake, Emma Stone, Woody Harrelson, Patricia Clarkson, Nolan Gould, Richard Jenkins, Jenna Elfman, Bryan Greenberg, Andy Samberg, Courtney Henggeler, Lili Mirojnick, James Schram, Tiya Sircar, Shaun White, Jason Segel, Angelique Cabral

 

Příběh:
Jamie Rellis a Dylan Harper každý žijící na opačném pobřeží se zrovna rozešli s jejich láskami. Každý zvlášť si slíbí, že už prozatím nechce žádný emoční vztah, který nakonec většinou stejně špatně dopadne. Takže když Dylan dostane jeho novou vysněnou práci v New Yorku – Jamie je jediná osoba kterou na Manthattnu zná a tak se spolu skamarádí. A tak se oba rozhodnou, že budou přátelé se sexuálními výhodami.

Vše funguje báječně do té doby než Jamie potká dětského kardiologa, který by pro ni mohl být právě ten pravý partner. Zrovna když ji Dylan pozval ke své rodině do Los Angeles na díkuvzdání. A tak Dylan začne na doktora nejspíše žárlit. Jamie ale začne posílat nové vibrace v Dylanově směru. Mohou ovšem oba vidět tyto signály a náznaky? Dokáží být zase pouze přáteli s výhodami, nebo je jejich vztah již něco mnohem víc ? To se dozvíme v americké komedii kde v hlavních rolích vystupuje: Justin Timberlake a Mila Kunis.


Kamarád taky rád trailer Online ke shlédnutí