milerrovi

Millerovi na tripu

USA, 2013, 110 min (Director’s cut: 119 min)

Režie: Rawson Marshall Thurber
Scénář: Sean Anders, John Morris
Kamera: Barry Peterson
Hudba: Theodore Shapiro
Hrají: Jennifer Aniston, Jason Sudeikis, Will Poulter, Emma Roberts, Ed Helms, Nick Offerman, Kathryn Hahn, Molly C. Quinn, Tomer Sisley, Matthew Willig, Luis Guzmán, Thomas Lennon, Mark L. Young, Ken Marino, Laura-Leigh, Rawson Marshall Thurber, Scott Adsit, Lunden De’Leon, Matt Cornwell

Příběh:
David je drogový dealer, který dluží velkou hromadu peněz svému šéfovi. Šéf mu tedy nabídne návrh, aby jel do Mexica a získal pro něj Marihuanu, kterou má dostat přes hranice zpátky k němu. I přes to, že ví jak obtížné bude se dostat přes hranice vymyslí plán. Bude předstírat, že je otcem rodiny. Nyní už jen potřebuje potřebné členy rodiny a tak se zeptá Kennyho – jeho souseda, aby mu dělal syna. Potom poprosí Rose – striptérku, aby se vydávala za jeho manželku.

Nyní už potřebuje pouze dceru. Kenny navrhne, aby se zeptal Casey. Jedná se o mladou drzou holku, která žije na vlastní pěst. Vymyslí si příjmení – Millerovi a půjčí si rodinný karavan, aby vše vypadalo důvěryhodně. A hurá do Mexica, kde ovšem zjistí, že množství drogy co musejí převést přes hranice je mnohem větší než Davidův šéf zprvu naznačoval. Zanedlouho se ovšem provalí, že jeho šéf se snaží ukrást cizí zboží. Drogy patří někomu jinému a ti se ihned vydají na cestu po nově založené rodině Millerových.

Millerovi na tripu trailer Online ke shlédnutí