navzdy-spolu

Navždy spolu

flag_USA The Notebook

USA / Velká Británie / Francie / Austrálie, 2012, 104 min

Režie: Michael Sucsy
Scénář: Jason Katims, Abby Kohn, Lawrence Silverstein, Michael Sucsy
Kamera: Rogier Stoffers
Hudba: Rachel Portman, Michael Brook, Michael Beckmann
Hrají: Rachel McAdams, Channing Tatum, Jessica Lange, Sam Neill, Jessica McNamee, Tatiana Maslany, Lucas Bryant, Scott Speedman, Jeananne Goossen, Dillon Casey, Shannon Barnett, Kristina Pesic, Brittney Irvin, Rachel Skarsten, Sarah Carter

 

Příběh:
Leo a Paige jsou pár, který se právě oženil. Zanedlouho se stane hrozná nehoda, Paige upadne do bezvědomí a když se probudí nepamatuje si nic o tom, že by měla mít manžela Lea. Její rodiče, které neviděla od té doby co se s Leoem dali dohromady ji přijedou navštívit.

Nemůže uvěřit, že je neviděla tak dlouho, protože si pamatuje jako by to bylo včera co si s nimi povídala. Paige je propuštěná z nemocnice a Leo chce, aby s ním šla domu, ale její rodiče chtějí, aby zůstala u nich. Rozhodne se jít k Leovi, ale jakmile přijde domů nepoznává nic co tam je. A tak odejde k jejím rodičům. Paige nechápe proč skončila kontakt s její rodinou a do toho všeho se jí do cesty připlete její bývalý přítel, kterého neví proč opustila. Leovi zbývá jediná šance a tou je vybojovat si srdce ženy, kterou miluje znovu.

Navždy spolu trailer Online ke shlédnutí

 

csfd            CSFD Hodnocení : 72%

imdb    IMDB Hodnocení : 68%

klapka            Kinotiponline Hodnocení : 71%