skryta-identita

Skrytá identita


USA / Hong Kong, 2006, 151 min

Režie: Martin Scorsese
Scénář: William Monahan, Felix Chong (původní scénář), Alan… (více)
Kamera: Michael Ballhaus
Hudba: Howard Shore
Hrají: Leonardo DiCaprio, Matt Damon, Jack Nicholson, Mark Wahlberg, Martin Sheen, Ray Winstone, Vera Farmiga, Anthony Anderson, Alec Baldwin, Kevin Corrigan, James Badge Dale, Mark Rolston, Robert Wahlberg, Kristen Dalton, Tracey Paleo, Sallie Toussaint, Conor Donovan, Jay Giannone, Zachary Pauliks, Francesca Scorsese, David O’Hara, Billy Silvia, Jeffrey Corazzini, Michael Byron, Thomas B. Duffy, Joseph P. Reidy, Dennis Lynch, Tom Kemp, Nellie Sciutto, James P. Anderson, John McConnell, John Cenatiempo, Buddy Dolan, J.C. MacKenzie, Johnny Cicco
 

Příběh:
Utajený státní policista Billy Costigan (Leonardo Di Caprio) byl inflirtován do Irského gangu, kde si má získat důvěru hlavního bosse Costella (Jack Nicholson). Billy riskující svůj vlastní krk pracuje pro Costella dnem i nocí a netrpělivě vyčkává, kdy vše skončí se zavřeným Costellem za mřížemi.

Jakmile se ovšem zjistí, že Costella má u policie také svého člověka – Colina Sullivana (Matt Damon), tak se celá akce odloží, aby později dopadli krysu z oddělení. Zanedlouho zjistí i Irský šéf, že má u sebe v partě člověka, který se vydává za někoho jiného než je , jen si není jist o koho se jedná a tak začne vyšetřovat každého člena. Billovu identitu naštěstí neodhalí a tak obě strany pokračují ve vyšetřování vypjaté situace. Kdo zjistí jako první krysu v jejich partě ? Odhalení jedné z nich je nevyhnutelné.

Skrytá identita trailer Online ke shlédnutí