tomorrowland

Země zítřka [Tomorrowland]

flag_USA Tomorrowland

USA, 2015, 130 min

Režie: Brad Bird
Scénář: Brad Bird, Jeff Jensen, Damon Lindelof
Kamera: Claudio Miranda
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: George Clooney, Judy Greer, Britt Robertson, Kathryn Hahn, Hugh Laurie, Lochlyn Munro,Tim McGraw, Pierce Gagnon, Chris Bauer, Thomas Robinson, Paul McGillion, David Nykl, Paul Anthony, Matthew Kevin Anderson, Monique Ganderton, Ansley Gordon, Keegan-Michael Key,Raffey Cassidy, Cate Michaud, Aliyah O´Brien

Příběh:

V alternativním vesmíru existuje krásný utopický svět, který stvořili společně Edison, Tesla, Verne a Eiffel a jako jeho obyvatelé byly v průběhu věků vybírání mimořádně nadaní jedinci, kteří zde žijí v ideálním prostředí plném míru a pohody. Mladá slečna Casey získá náhodou odznak, který ji do této zázračné země dočasně přepraví. Po tomto zážitku se chce o tajemném světě dozvědět víc, vyhledá tedy Franka Welkare, který jediný o Tomorrowlandu něco ví.

Film natočil režisér Brad Bird, který exceloval s filmy jako je Ratatouille nebo Úžasňákovi. Toto je bohužel zatím jeho nejslabší film. Obáváme se, že problémem tohoto filmu je scénář, protože jak režisér, tak herci v hlavních rolích se snaží, ale bohužel něco skřípe a děj neutíká kupředu tak hladce, jak by měl. Film je určen spíše pro mladší publikum, v tomto ohledu ale snímek naráží na další problém, a to je jeho délka přes dvě hodiny.

PS: George Clooneyho nemluví Jan Kanyza, na kterého jste u tohoto herce zvyklý, takže to pro vás může být zvláštní

Tomorrowland trailer online ke shlédnutí