zkus-me-rozesmat

Zkus mě rozesmát

flag_USA Just Go with It

Režie: Dennis Dugan
Scénář: Timothy Dowling, Allan Loeb, I.A.L. Diamond (divadelní hra), Pierre Barillet (divadelní hra)
Kamera: Theo van de Sande
Hudba: Rupert Gregson-Williams
Hrají: Adam Sandler, Jennifer Aniston, Brooklyn Decker, Nick Swardson, Nicole Kidman, Bailee Madison, Griffin Gluck, Dave Matthews, Kevin Nealon, Rachel Dratch, Allen Covert, Minka Kelly, Dana Goodman, Jonathan Loughran, Peter Dante, Elena Satine, Lori Heuring, Branscombe Richmond, Kent Avenido, Rachel Specter, Lorna Scott, Tenille Houston, Keegan-Michael Key, Julia Lea Wolov

 

Příběh:

Danny se po předchozích špatných zkušeností se vztahy rozhodne vyhnout jakýmkoliv závazkům a říká každé ženě o kterou má zájem, že je ženatý. Ale když pozná nádhernou mladou dívku Palmer myslí si, že právě ona by mohla být ta práva. Palmer ovšem najde Dannyho falešný svatební prstýnek. Danny ve snaze udržení vztahu s Palmer řekne, že se svou ženou končí a že se nechává rozvést.

Když Palmer naléhá na schůzce s jeho ,,manželkou““ požádá Katarínu z práce, aby se vydávala za jeho manželku. Vše probíhá v pořádku do té doby, než Kataríně zavolá jedno z její dětí. Palmer tedy okamžitě předpokládá, že jsou to Dannyho děti a tak je chce také poznat. Jeho nový ,,syn““ obalamutí Dannyho a ten je teď všechny musí vzít na výlet na Havaj.

Zkus mě rozesmát trailer Online ke shlédnutí