VELKÝ GATSBY – NOVÝ oficiální HD trailer

https://kinotiponline.cz/wp-content/uploads/https://www.youtube.com/watch?v=bwEAH53vMTc

Všechny super filmy najdeš na http://www.facebook.com/Miluju.filmy

Podívej se na nový trailer s vymazlenou hudbou! Ve filmu uslyšíme písně od skutečných hudebních velikánů jakými jsou JAY Z, Beyoncé, Lana Del Rey, Bryan Ferry a mnoho dalších…

Režie: Baz Luhrmann
Hudba: Craig Armstrong
Hrají: Leonardo DiCaprio, Carey Mulligan, Tobey Maguire, Joel Edgerton, Isla Fisher, Jason Clarke, Elizabeth Debicki, Gemma Ward, Callan McAuliffe, Amitabh Bachchan, Jack Thompson, Jacek Koman, Vince Colosimo, Goran D. Kleut

Román „Velký Gatsby“ sleduje příběh Nicka Carrawaye, který opustí středozápad a na jaře roku 1922 se vydává do New Yorku, města ztělesňujícího uvolňující se morálku a populární jazz. Carraway hledá svou vlastní verzi amerického snu a usadí se nedaleko domu záhadného a časté večírky pořádajícího Jaye Gatsbyho a také kousek od své sestřenice Daisy a jejího záletného manžela s modrou krví Toma Buchanana. Nick se postupně stane součástí světa mimořádně bohatých lidí, jejich iluzí, lásek a zklamání. Nick jako svědek tohoto světa píše příběh nemožné lásky, věčných snů a automobilové tragédie, a nastavuje zrcadlo moderní době a jejím soubojům.
Jaye Gatsbyho ve filmu ztvárnil držitel nominací na Oscara („Krvavé diamanty“, „Letec“) Leonardo DiCaprio. Nicka Carrawaye hraje Tobey Maguire, Joel Edgerton představuje Toma Buchanana a jeho manželku Daisy hraje další držitelka nominace na Oscara Carey Mulligan („Škola života“). Isla Fisher a Jason Clarke ve filmu hrají Myrtle a George Wilsonovy, a debutující Elizabeth Debicki ztvárnila Jordan Baker. Ve filmu se objevuje i legendární indický herec Amitabh Bachchan v roli Meyera Wolfsheima.
Režisér Luhrmann, který byl v minulosti taktéž nominován na Oscara („Moulin Rouge!“), film natočil ve 3D podle scénáře, který podle Fitzgeraldovy knihy napsal společně se svým častým spolupracovníkem Craigem Pearcem. Producenty filmu byli vedle Luhrmanna též Catherine Martin, Catherine Knapman, Lucy Fisher a Oscarem oceněný Douglas Wick („Gladiátor“). Výkonnými producenty filmu jsou Oscarem oceněný Barrie M. Osborne („Pán prstenů: Návrat krále“) a Bruce Bernan.
Dvojnásobná držitelka Oscara Catherine Martin („Moulin Rouge“) je společně s režisérem autorkou scény a kostýmů. Střih filmu provedli Jason Ballantine, Matt Villa a Jonathan Redmond, kameramanem je Simon Duggan. Premiéra filmu v České republice se uskuteční 16.5. 2013.
Snímek uvede ve 3D i 2D společnost Warner Bros Pictures, člen skupiny Warner Bros. Entertainment Company, a ve vybraných zemích pak společnost Village Roadshow Pictures.