podfukari

Podfukáři


Příběh:
Čtyři kouzelníci se sjednotí díky anonymní osobě, která jim poskytne jednu z největších iluzí co existuje. O rok později si začnou říkat ,, čtyři jezdci““ a finále jejich velkolepé show bude vykradení banky před zraky všech v sále. Banku, kterou se rozhodli vykrást se nalézá ve Francii a oni to dokáží z pódia z Las Vegas před všemi přítomnými.  Incident převezme pozornost FBI, která přidělí agenta Dylana Rhodose  na vyšetření tohoto neobvyklého případu. (Pokračování textu…)

Číst dále


milerrovi

Millerovi na tripu

Příběh:
David je drogový dealer, který dluží velkou hromadu peněz svému šéfovi. Šéf mu tedy nabídne návrh, aby jel do Mexica a získal pro něj Marihuanu, kterou má dostat přes hranice zpátky k němu. I přes to, že ví jak obtížné bude se dostat přes hranice vymyslí plán. Bude předstírat, že je otcem rodiny. Nyní už jen potřebuje potřebné členy rodiny a tak se zeptá Kennyho – jeho souseda, aby mu dělal syna. Potom poprosí Rose – striptérku, aby se vydávala za jeho manželku. (Pokračování textu…)

Číst dále

skryta-identita

Skrytá identita

Příběh:
Utajený státní policista Billy Costigan (Leonardo Di Caprio) byl inflirtován do Irského gangu, kde si má získat důvěru hlavního bosse Costella (Jack Nicholson). Billy riskující svůj vlastní krk pracuje pro Costella dnem i nocí a netrpělivě vyčkává, kdy vše skončí se zavřeným Costellem za mřížemi.
(Pokračování textu…)

Číst dále

zmizeni

Zmizení

Příběh:
Když se dcera Kellera Dovera a její kamarádka ztratí vezme Keller zodpovědnost do vlastních rukou a rozhodne se vyšetřování chopit sám. Policie sice měla několik stop, které vypadali jako velmi úspěšné, ale obžalovaný je propuštěn, protože trpí mentální poruchou. Keller nevěří, že je nevinen a spolu s druhým tatínkem ztracené dívky se z něj snaží dostat potřebné informace o ukrytí ztracených dívek. Jak daleko ovšem zoufalství dvou otců zajde k ochraně jejich rodiny ? Je vůbec jediný případný obžalovaný vinen ? To a mnohem více se dozvíte v akčním snímku v hlavní roli s Hughem Jackmanem

(Pokračování textu…)

Číst dále

COL_BILL_TEMPLATE_14

22 Jump Street

Příběh:

Poté co si prošli 2x střední školu se po velkých změnách na důstojnictvu Schmidt a Jenko dostávají ve velkém utajení na místní vysokou školu. A co můžeme od filmu očekávat ? Zaručeně spoustu vtipných situací, akčních momentek a také velkou spoustu zábavy přesně tak , jako to na vysokých školách vypadá.

(Pokračování textu…)

Číst dále

robocop

Robocop

Příběh:

V roce 2028 v Detroitu se setkáváme s Alexem Murphym – milujícím manželem, otcem a skvělým policistou zdejšího Detroitského oddělení. Alex se připlete do jednoho velmi složitého případu a je velmi vážně zraněn. Společnost OmniCorp se právě snaží vybrat vhodného kandidáta na prototyp z části muže a z části robota , který by vykonával policejní ochranu a vyšetřování jakýchkoliv případů.
(Pokračování textu…)

Číst dále