tomorrowland

Země zítřka [Tomorrowland]

Příběh:

V alternativním vesmíru existuje krásný utopický svět, který stvořili společně Edison, Tesla, Verne a Eiffel a jako jeho obyvatelé byly v průběhu věků vybírání mimořádně nadaní jedinci, kteří zde žijí v ideálním prostředí plném míru a pohody. Mladá slečna Casey získá náhodou odznak, který ji do této zázračné země dočasně přepraví. Po tomto zážitku se chce o tajemném světě dozvědět víc, vyhledá tedy Franka Welkare, který jediný o Tomorrowlandu něco ví.

(Pokračování textu…)

Číst dále


constantine

Constantine

Příběh:
Příběh nadpřirozeného detektiva Johna Constantina, který byl doslova v pekle. John se nyní vrátil se zpátky na Zem, kde se spojí se skeptickou policistkou Angelou Dodson, aby spolu vyřešili záhadnou sebevraždu jejího dvojčete. Jejích vyšetřování je zavede do světa démonů a andělů, kteří existují přímo pod krajinou současného Los Angeles. (Pokračování textu…)

Číst dále

podfukari

Podfukáři


Příběh:
Čtyři kouzelníci se sjednotí díky anonymní osobě, která jim poskytne jednu z největších iluzí co existuje. O rok později si začnou říkat ,, čtyři jezdci““ a finále jejich velkolepé show bude vykradení banky před zraky všech v sále. Banku, kterou se rozhodli vykrást se nalézá ve Francii a oni to dokáží z pódia z Las Vegas před všemi přítomnými.  Incident převezme pozornost FBI, která přidělí agenta Dylana Rhodose  na vyšetření tohoto neobvyklého případu. (Pokračování textu…)

Číst dále

dokonaly-trik

Dokonalý trik

Příběh:
Každý velký kouzelnický trik se skládá ze tří částí. V první části Vám kouzelník ukáže něco obyčejného jako je například balíček karet, ptáka a nebo člověka. Ukáže Vám tento objekt velmi pozorně a zeptá se jestli je v pořádku, jestli je normální. A opravdu tomu tak nejspíše je. Druhá část se nazývá ,,přeměna““ kouzelník vezme něco obyčejného a udělá z toho něco mimořádného a neočekávaného. Nyní hledáte tajemství … (Pokračování textu…)

Číst dále