zivot-je-zivot

Život je život

Příběh:

Ondřej Vetchý hraje v nové české komedii otce od rodiny jménem František, který má za manželku Simonu Stašovou a společně tři dcery. Komické situace vznikají především kolem jejich milostných životů. Jedna z dcer má problém sehnat nápadníka, jiná jich má na svůj nízký věk naopak až příliš a třetí se právě nastěhovává zpět k rodičům se svým neúspěšným mužem a snaží se otěhotnět. František je policista a využívá svého zaměstnání, aby situace dívkám zjednodušil (či ještě více zkomplikoval). (Pokračování textu…)

Číst dále


samba

Samba

Příběh:
Možná si pamatujete na Omara Sy z jednoho z nejlépe hodnocených filmů roku 2011 Nedotknutelní [Intouchables], kde ztvárnil černošského opatrovníka, který vrátí jiskru do života ochrnutému milionáři. Pokud se vám Nedotknutelní líbili, tak byste si neměli nechat ujít film Samba, kde je Omar Sy v hlavní roli společně s Charlotte Gainsborough a na režisérské stoličce opět usedl Olivier Nakache.

(Pokračování textu…)

Číst dále

the-other-woman

Jedna za všechny

Příběh:
Kate je šťastně vdaná za Mika a myslí si o něm, jaký je to skvělý chlap. Mike se ovšem schází ještě s Carly, která ani neví o tom, že je ženatý. Jednoho dne řekne Kate, že se musí setkat se svým klientem a že večer nebude doma. Ve skutečnosti má ovšem plánu se sejít s Carly. (Pokračování textu…)

Číst dále

babovresky-2

Babovřesky 2

Příběh:
Babovřesky 2 pokračuje, kde první díl skončil. Do městě zavítala skupina hokejistů a tak drbna Horáčková okamžitě upozorní svou vnučku, aby se nastražila a zkusila některého z nich sbalit. Celý svůj geniální plán hned řekne všem ostatním babám ve vesnici a tak mají zase co řešit na nějakou dobu. (Pokračování textu…)

Číst dále

vsechny-cesty-vedou-do-hrobu

Všechny cesty vedou do hrobu


Příběh:
Albert je mladý pasák ovcí, který je zamilovaný do své přítelkyně Louise. Louise ovšem hledá někoho, kdo bude bohatý a bude mít aspoň špetku odvahy a tak se s Albertem rozejde. Albert je z toho zoufalý a opije se, kde pozná záhadnou ženu Annu. S Annou si poměrně dobře rozumí a ta mu pomůže druhý den na místní slavnosti se vydávát za jeho přítelkyni, aby Louise začala žárlit. (Pokračování textu…)

Číst dále

rebelka

Rebelka

Příběh:
Merida je skotská princezna, která ráda jezdí na koni a střílí z luku. Její matka jí ovšem poví, že její zájmy nejsou jaké by správná princezna měla mít a že se bude vdávat. Meridetě se ovšem matčino rozhodnutí nelíbí a vzepře se proti němu. Po hádce s matkou Merida odjede pryč a potká čarodějnici. Zeptá se na kouzlo, které by změnilo její matku. (Pokračování textu…)

Číst dále

zkus-me-rozesmat

Zkus mě rozesmát

Příběh:

Danny se po předchozích špatných zkušeností se vztahy rozhodne vyhnout jakýmkoliv závazkům a říká každé ženě o kterou má zájem, že je ženatý. Ale když pozná nádhernou mladou dívku Palmer myslí si, že právě ona by mohla být ta práva. Palmer ovšem najde Dannyho falešný svatební prstýnek. Danny ve snaze udržení vztahu s Palmer řekne, že se svou ženou končí a že se nechává rozvést. (Pokračování textu…)

Číst dále

ted

Méďa

Příběh:
Když Johnovi Bennettovi bylo 8 neměl žádné přátele a cítil se pořád sám a tak si jednoho večera přál jediného kamaráda – Teda – jeho medvíka, který doposud měl nahraný pouze vzkaz „Miluju tě“, aby se oživil. Johnovi se jeho přání splnilo a zázračně medvídek přišel k životu. O 27 let později John a Ted jsou pořád nejlepší přátelé. Ačkoliv psychicky se chovají pořád stejně, jako když Johnovi bylo 8. (Pokračování textu…)

Číst dále

kamarad-taky-rad

Kamarád taky rád

Příběh:
Jamie Rellis a Dylan Harper každý žijící na opačném pobřeží se zrovna rozešli s jejich láskami. Každý zvlášť si slíbí, že už prozatím nechce žádný emoční vztah, který nakonec většinou stejně špatně dopadne. Takže když Dylan dostane jeho novou vysněnou práci v New Yorku – Jamie je jediná osoba kterou na Manthattnu zná a tak se spolu skamarádí. A tak se oba rozhodnou, že budou přátelé se sexuálními výhodami. (Pokračování textu…)

Číst dále