vsechny-cesty-vedou-do-hrobu

Všechny cesty vedou do hrobu


Příběh:
Albert je mladý pasák ovcí, který je zamilovaný do své přítelkyně Louise. Louise ovšem hledá někoho, kdo bude bohatý a bude mít aspoň špetku odvahy a tak se s Albertem rozejde. Albert je z toho zoufalý a opije se, kde pozná záhadnou ženu Annu. S Annou si poměrně dobře rozumí a ta mu pomůže druhý den na místní slavnosti se vydávát za jeho přítelkyni, aby Louise začala žárlit. (Pokračování textu…)

Číst dále


Django-Unchained

Nespoutaný Django

Příběh:
S pomocí německého lovce odměn se dostane jeden otrok na svobodu – otrok přezdíván také jako Django. Dr. Schultz mu nabídne život svobodného muže , ale jen pokud mu pomůže polapit vraždící bratry Brittlovi na které je vypsaná tučná odměna. Django s nadějí zachránění své ženy z rukou Mississippkého vlastníka plantáží souhlasí a tak jejich cesta za odměnou započne.

(Pokračování textu…)

Číst dále

Lone-Ranger-The-poster

Osamělý jezdec

 

Příběh:

John se právě vrací z města zpátky mezi své přátele, kde se stane zanedlouho texaským rangerem. Mezi svými přáteli a rodinou se cítí být zase jako doma. Vše konečně vypadá podle jeho představ poté co mu jeho vlastní bratr předá odznak rangera přesně ten stejný odznak jako míval jeho otec. Plný odhodlání a nadšení ze znovu shledání se svým bratrem Danem a dalšími rangeri se vydává na cestu po Butchi Cavendishovi. Jsou ovšem zrazeni a jeho bratr umírá. Zklamán ze své ztráty se spřátelí s domorodým americkým bojovníkem Tontem, který mu pomůže zajistit spravedlnost za smrt Johnova bratra.

(Pokračování textu…)

Číst dále