senna

Senna


Příběh:
Film Senna je pozoruhodný příběh mapující fyzické a duchovní úspěchy na trati neobyčejným člověkem a přitom nováčkem Sennou. Jedná se o dokumentární film, který pokrývá roky závodní legendy jako řidiče formule 1, od běžící sezony roku 1984 až k jeho předčasné smrti o deset let později. Film není určen jen pro fanoušky F1, jak by si někteří mohli myslet. (Pokračování textu…)

Číst dále


fighter

Fighter

Příběh:
Píše se rok 1923. Bývalý boxer Dicky Eklund se domnívá, že televizní štáb chce natočit jeho návrat do boxerské kariéry. Ve skutečnosti se ovšem snaží natočit dokument o jeho sestupu jako drogově závislého člověka. Jeho mladší nevlastní bratr Micky Ward má nyní jedinou reálnou šanci na boxerský titul mistra světa. Jeho brácha a matka Alice si ovšem myslí, že především oni mají velkou zásluhu na Mickyho šanci k titulu. V noci velkého zápasu Mickyho protivník onemocní a je nalezena náhrada v podobě profesionálního boxera, který je o 10kg těžší než Micky. (Pokračování textu…)

Číst dále

generation-iron

Generation Iron

Příběh:
Dokumentární snímek sledující životy těch nejlepších kulturistů na cestě k úspěchu v největší kulturistické soutěži na světe – Mr. Olympia. Seznámíme se s životy šampionů mimo hlediště. Co vše musí udělat proto, aby vypadali jak vypadají. Co všechno musí obětovat. A Co všechno obnáší být šampionem Mr. Olympia. Spatříme i finální okamžiky v drsném souboji Kaie Greena proti Philovi Heathovi.

(Pokračování textu…)

Číst dále

trestna-lavice

Trestná lavice

Příběh:
Paul Crew je zavřen za katr na 3 roky za jízdu v opilosti ukradeným autem jeho přítelkyně. Již dříve byl obviněn z puštění zápasu, ale jeho vina nebyla nikdy prokázaná. Paul byl teda převezen do Allenvillské věznice, kde si ho zanedlouho vyžádá ředitel. Ředitel mu nabídne, aby pomohl zdokonalit schopnosti jeho mužstvo jinak , že dostane dalších 5 let ve vězení. Paul tedy souhlasí a napadne ho, že by mohli vytvořit nové družstvo, aby si bachaři vyzkoušeli něco jako ,,před zápas““. Ředitelovi se tato myšlenka velmi líbí a zaúkoluje Paula, aby si vytvořil svůj vlastní tým z vězňů, kteří budou hrát proti bachařům. (Pokračování textu…)

Číst dále

rivalove

Rivalové

Příběh:
James Hunt a Niki Lauda jsou dva velmi úspěšní jezdci Formule 1. James miluje život, ale nebojí se riskovat a pro výhru je ochoten udělat cokoliv. Je obdivován ženami, milován obecenstvem i svým týmem. Lauda je přísný jezdec, který vyžaduje od svého okolí a týmu především respekt. Oba fantastičtí jezdci se spolu utkají na dráze formule 1 v roce 1976. Samotná dráha je životu nebezpečná ve velké rychlosti v jaké jezdci musí jezdit natož, když vše ještě zkomplikuje nevydařené počasí. Výherce může být ovšem pouze jeden a kdo se jím stane ? Vše a mnohem více se dozvíme v akčním snímku natočeném podle skutečné události.

(Pokračování textu…)

Číst dále

WARRIOR-movie-2011

Warrior


Nejmladší syn bývalého alkoholického boxera se vrací domů, kde je trénován svým otcem na soutěž v rámci smíšených bojových umění – cesta, která ho dostane do rozporu se svým starším bratrem s kterým se v minulosti nepohodl a oddělil se od něj. Bývalý mariňák a učitel fyziky se setkají proti sobě spolu s dalšími 16 nejtvrdšími muži planety proti sobě. Chtěli by jste zjistit kdo je nejdrsnějším mužem rodiny, města, planety ? To a mnohem více se dozvíme v akčním snímku plného drama na které jen tak nezapomenete.

(Pokračování textu…)

Číst dále