Tip na filmy

dawn Strážci galaxie

flag_USA Guardians of the Galaxy
8.7 Stars (8.7 / 10)

Daleko za branami vesmíru se americký pilot Peter Quill ocitne předmětem hledání po krádeži kouzelného orbu. Nyní se bude muset poradit s Ronanem , který je jeho ochránce. Ve filmu plného vtipu se setkáme s velmi propracovanými sci-fi postavami , které nadchnou určitě většinu z nás.

 

dawn Úsvit planety opic

flag_USA Dawn of the Planet of the Apes
8.1 Stars (8.1 / 10)

V důsledku katastrofy, která změnila dosavadní svět se rychle vyvíjející genetické opice ocitnou v kritickém bodě s lidskou rasu. Naneštěstí pro budoucnost obou ras přichází očekávaná válka.

 

 

warriorWarrior

flag_USA Warrior
8.8 Stars (8.8 / 10)

Nejmladší syn bývalého alkoholického boxera se vrací domů, kde je trénován svým otcem na soutěž v rámci smíšených bojových umění – cesta, která ho dostane do rozporu se svým starším bratrem s kterým se v minulosti nepohodl a oddělil se od něj.

 

rushRivalové

flag_USA Rush
9 Stars (9 / 10)

James Hunt a Niki Lauda jsou dva velmi úspěšní jezdci Formule 1. James miluje život, ale nebojí se riskovat a pro výhru je ochoten udělat cokoliv. Je obdivován ženami, milován obecenstvem i svým týmem.
 
 

dayoffuturepastX-Men: Budoucí minulost

flag_USA X-Men: Days of Future Past
8.5 Stars (8.5 / 10)
V roce 2023 je celá lidská rasa na pokraji vyhynutí. Roboti, kteří byli původně vytvořeni k zabíjení mutantů jsou nyní používáni k lovení celého lidstva. Zbývající lidi, kteří doposud přežívají se nemohou postavit proti této obrovské armádě.

 

thefaultinourstarsHvězdy nám nepřály

flag_USA The Fault in Our Stars
8.3 Stars (8.3 / 10)
Hazel a Gus jsou dva teenageři se stejným smyslem pro humor, kteří se potkali v podpůrné skupině proti rakovině , kde se do sebe poprvé zamilovali. Hazel je zpočátku nesmělá dívka, která sama o sobě tvrdí , že je časovaná ,,bomba““.

 
 

jumpstreet

worldwar

liveontheedge

boyhood