ted

Méďa

flag_USA Ted

USA, 2012, 106 min

Režie: Seth MacFarlane
Scénář: Seth MacFarlane, Alec Sulkin, Wellesley Wild
Kamera: Michael Barrett
Hrají: Seth MacFarlane, Mark Wahlberg, Mila Kunis, Giovanni Ribisi, Patrick Warburton, Jessica Stroup, Matt Walsh, Joel McHale, Laura Vandervoort, Melissa Ordway, Jessica Barth, Jeffrey Corazzini, Nicole Signore, Sam J. Jones, Ryan Reynolds, Bill Smitrovich, Norah Jones, Tom Skerritt, Ray Romano, Patrick Stewart, Mindy Robinson, Jenny Allford, Bretton Manley, Aedin Mincks, Olivia Jordan, Danny Hoch, Emmalyn Anderson, Ginger Gonzaga

 

Příběh:
Když Johnovi Bennettovi bylo 8 neměl žádné přátele a cítil se pořád sám a tak si jednoho večera přál jediného kamaráda – Teda – jeho medvíka, který doposud měl nahraný pouze vzkaz „Miluju tě“, aby se oživil. Johnovi se jeho přání splnilo a zázračně medvídek přišel k životu. O 27 let později John a Ted jsou pořád nejlepší přátelé. Ačkoliv psychicky se chovají pořád stejně, jako když Johnovi bylo 8.

Jedinou změnou jsou Tedovy potřeby pro používání vulgárních a perverzních výrazů. Johnově přítelkyni Lorin Collins i přesto, že Johna miluje a Teda bere jako jeho nejlepší kamaráda, tak si nemyslí, že by měli být stále spolu, protože se spolu chovají jako mladí, nezodpovědní hoši. John již několik let pracuje jako prodavač aut. Bohužel se na žádnou lepší práci nezmohl, protože si s Tedem pořád užívá nějakou party. S Lori už jsou spolu 4 roky a ona si představovala, že se jednoho dne vezmou. To ovšem podle ní není možné v současné situaci pokud Ted zůstane u nich doma. Johna čeká těžké rozhodnutí, aby řekl sbohem svému nejlepšímu kamarádovi a nebo ženě, kterou miluje. Navíc bohatý šéf Lori známý jako Rex dělá cokoliv, aby vypadal v Lorine očích jako dobrý člověk a John jako mladý, nezodpovědný kluk.

Méďa trailer Online ke shlédnutí