svetova-valka-z

Světová válka Z

flag_USA World War Z

USA / Malta, 2013, 116 min (SE: 123 min)

Režie: Marc Forster
Předloha: Max Brooks (kniha)
Scénář: J. Michael Straczynski, Matthew Michael Carnahan, Damon Lindelof
Kamera: Robert Richardson
Hudba: Marco Beltrami
Hrají: Brad Pitt, Mireille Enos, Matthew Fox, David Morse, Daniella Kertesz, James Badge Dale, David Andrews, Ludi Boeken, Moritz Bleibtreu, John Gordon Sinclair, Fana Mokoena, Eric West, Lee Asquith-Coe, Féodor Atkine, Faruk Pruti, Tim Ahern, Lucy Russell, Elyes Gabel, Christian Contreras, Julian Seager, Pierfrancesco Favino, Abigail Hargrove, Sterling Jerins, Fabrizio Zacharee Guido, Iván Kamarás, Grégory Fitoussi, Peter Capaldi, Basher Savage, Ryan Hartwig, Jonathan Howard, Ruth Negga, Nikola Djuricko, Michiel Huisman, Ruari Cannon
 

Příběh:

Život bývalého vyšetřovatele spojených národů Gerryho Lane a jeho rodiny vypadá šťastně. To ovšem pokračuje jen do momentu, kdy je najednou celý svět sužován tajemnou infekcí, která mění celou lidskou populace do běsnících, bezduchých zombie.

Poté co jen tak tak uniknou chaosu, Lane je přesvědčen, aby se vydal na misi a zjistil o jaké onemocnění se jedná. A tak následuje Lanova nebezpečné cesta po celém světě, kde musí najít odpovědi na onemocnění, které se snaží vyhubit celou lidskou populaci na Světě.

Světová válka Z trailer Online ke shlédnutí