transformers-zanik

Transformers: Zánik


USA / Čína, 2014, 165 min

Režie: Michael Bay
Scénář: Ehren Kruger
Kamera: Amir M. Mokri
Hudba: Steve Jablonsky
Hrají: Mark Wahlberg, Jack Reynor, Nicola Peltz, Stanley Tucci, Kelsey Grammer, Sophia Myles, Bingbing Li, T.J. Miller, Peter Cullen, Titus Welliver, Victoria Summer, Heather Danner, Cleo King, Michael Wong, Ray Lui, Ken Watanabe, Thomas Lennon, John Goodman, John DiMaggio, Frank Welker, Richard Riehle, Reno Wilson, Mark Ryan, Robert Foxworth, Byron Li, Teresa Daley, Candice Zhao

 

Příběh:

Po bitvě mezi Autoboty a Deceptikony, která srovnala Chicago se zemí si lidstvo myslí, že všichni roboti jsou pro ně hrozbou. A tak Harold Attinger – CIA agent zřídí jednotku jejíž jediným cílem je dopadnout všechny roboty. Ukáže se ovšem, že pomáhají jednomu z robotů, který se snaží naleznout Optimuse Prime. Cade Yeager – ,,expert robotů““ si mezitím koupí starý náklaďák a po jeho kontrole si myslí, že se jedná o transformátora. Když ho nastartuje zjistí, že je to Optimus Prime.

 Později dorazí Haroldova jednotka k Cadovi shánějící se po Optimusovi. Ten je odhalen a snaží se pomoci Yagerovi a jeho dceři utéci do bezpečí. On je ovšem neustále pronásledován. Nakonec utečou a Yeager zjistí díky technologii, kterou dokázal ukrást mužům z jednotky, že za vším stojí dodavatel Joshua Joyce. A tak za ním vyrazí, aby konečně zjistili o co tu vlastně běží.

Transformers: Zánik trailer Online ke shlédnutí