trestna-lavice

Trestná lavice

USA, 2005, 113 min

Režie: Peter Segal
Scénář: Sheldon Turner
Kamera: Dean Semler
Hudba: Teddy Castellucci
Hrají: Adam Sandler, Burt Reynolds, Chris Rock, Nelly, Allen Covert, Terry Crews, Bill Goldberg, Edward Bunker, Cloris Leachman, David Patrick Kelly, Kevin Nash, Michael Papajohn, Ed Lauter, Proof, Sean McNamara, James Cromwell, Nicholas Turturro, Tracy Morgan, William Fichtner, Courteney Cox, Rob Schneider, Brian Bosworth, Steve Austin, Bob Sapp, Carlucci Weyant, Dalip Singh, Brandon Molale, Jenae Altschwager, Christopher Neiman, Steve Reevis, Conrad Goode, Joey Diaz
 

Příběh:
Paul Crew je zavřen za katr na 3 roky za jízdu v opilosti ukradeným autem jeho přítelkyně. Již dříve byl obviněn z puštění zápasu, ale jeho vina nebyla nikdy prokázaná. Paul byl teda převezen do Allenvillské věznice, kde si ho zanedlouho vyžádá ředitel. Ředitel mu nabídne, aby pomohl zdokonalit schopnosti jeho mužstvo jinak , že dostane dalších 5 let ve vězení. Paul tedy souhlasí a napadne ho, že by mohli vytvořit nové družstvo, aby si bachaři vyzkoušeli něco jako ,,před zápas““. Ředitelovi se tato myšlenka velmi líbí a zaúkoluje Paula, aby si vytvořil svůj vlastní tým z vězňů, kteří budou hrát proti bachařům.

Paul se svým kamarádem starostou seženou několik chlapů, kteří by mohli být hodni svými proporcemi na fotbal. Jejich tým ovšem postrádá důležité články jako rychlost a pořádná obrana. Musejí tedy sehnat ty nejlepší vězně, které věznice nabízí.

Zanedlouho se k nim přidá i Nate Scarborough – jedná se o bývalého slavného fotbalistu staršího věku, který jim pomůže koučovat tuhle bandu, která nikdy snad fotbal ani nehrála. Bachaři ovšem zjistí, že jejich tým vypadá poměrně slibně a tak vyšlou jednoho z kriminálníků, aby zjišťoval jejich taktiky. Dokonce připraví past v jedné z cel, která má za následek smrt starosty. Smrt jejich kamaráda motivovala celý tým a jak říká Paul ,,Tenhle zápas už jen tak nepustím““.

Trestná lavice trailer Online ke shlédnutí