vsechny-cesty-vedou-do-hrobu

Všechny cesty vedou do hrobu

flag_USA A Million Ways to Die in the West
USA, 2014, 116 min

Režie: Seth MacFarlane
Scénář: Seth MacFarlane, Alec Sulkin, Wellesley Wild
Kamera: Michael Barrett
Hudba: Joel McNeely
Hrají: Charlize Theron, Seth MacFarlane, Amanda Seyfried, Liam Neeson, Neil Patrick Harris, Giovanni Ribisi, Sarah Silverman, Wes Studi, Evan Jones, Rex Linn, Tatanka Means, Alex Borstein, Ewan McGregor, Jamie Foxx, Ryan Reynolds, Belle Shouse

 


Příběh:
Albert je mladý pasák ovcí, který je zamilovaný do své přítelkyně Louise. Louise ovšem hledá někoho, kdo bude bohatý a bude mít aspoň špetku odvahy a tak se s Albertem rozejde. Albert je z toho zoufalý a opije se, kde pozná záhadnou ženu Annu. S Annou si poměrně dobře rozumí a ta mu pomůže druhý den na místní slavnosti se vydávát za jeho přítelkyni, aby Louise začala žárlit.

Albert se znovu shledá s Louise a jejím pitomým přítelem Foyem (Neil Patrick Harris)pyšnící se vousem a vlastnictvím obchodu. Naštvaný Albert ho vyzve na souboj. Přesně tak jako to v té době chodí si domluví pistolnický souboj i přesto, že neumí vůbec střílet. Anna mu s tímto problémem pomůže a udělá z něj během týdne poměrně slušného střelce. Annie nechápe, jak jeho bývalá přítelkyně mohla být tak hloupá a nechat ho k vodě, když on je přesně to co by každá žena měla chtít. Do toho všeho je navíc Annie provdaná za toho největšího žijícího pistolníka Clinche (Liam Neeson), který nyní jde po Albertově krku.

Všechny cesty vedou do hrobu trailer Online ke shlédnutí

 

csfd            CSFD Hodnocení : 65%

imdb    IMDB Hodnocení : 62%

klapka            Kinotiponline Hodnocení : 65%