krasne-bytosti

Nádherné bytosti

flag_USA Beautiful Creatures

USA, 2013, 123 min

Režie: Richard LaGravenese
Předloha: Kami Garcia (kniha), Margaret Stohl (kniha)
Scénář: Richard LaGravenese
Kamera: Philippe Rousselot
Hudba: Thenewno2
Hrají: Alden Ehrenreich, Alice Englert, Emmy Rossum, Jeremy Irons, Emma Thompson, Viola Davis, Zoey Deutch, Margo Martindale, Pruitt Taylor Vince, Ada Michelle Loridans, Jackie Tuttle, Andrea Frankle, Thomas Mann, Philippe Radelet, Eileen Atkins, Julia Faye West, Kyle Gallner, Rachel Brosnahan

 

Příběh:
Teenager Ethan Wate je posedlý touhou dokončit střední školu, jít na vysokou a nechat své rodné městečko Gatlin v Jižní Karolíně daleko za sebou. Jeho rozhodnutí platí ovšem jen do doby, než pozná tajemnou dívka Lenu Duchannes, která se právě zapsala do jeho školy.

Ethan ví, že právě ona je ta dívka, která se mu zjevuje v jeho snech. Lena je odmítnuta zbytkem spolužáků protože je vnučkou Macona Ravenwoodu, kterého pověrčiví obyvatelé města považují za uctivatele ďábla. Ethen ovšem těmto pomluvám nevěří a jednoho deštivého dne ji nabídne jízdu svým skromným autem a zamilují se do sebe. Lena odhaluje svému novému příteli, že je čarodějnice, a že na její šestnácté narozeniny se bud stane silou světla a nebo temnoty.

Její největší šance na to zůstat na straně světla je pokud opustí Ethana. Aby toho nebylo málo, její matka Sarafina čaruje takové kouzlo, aby přešla na její stranu. Na stranu temnoty. Ethan se připojí k Leně, aby našli magické kouzlo, které by dokázalo zachránit jejich lásku odsouzenou k zániku. Dokáží milenci uspět?

Nádherné bytosti trailer Online ke shlédnutí

 

csfd            CSFD Hodnocení : 55%

imdb    IMDB Hodnocení : 62%

klapka            Kinotiponline Hodnocení : 64%